Web Siteler

Buzzy Series – Yerli ve Yabancı Sinema İçerik Platformu

Buzzy Series - Yerli ve Yabancı Sinema İçerik Platformu

Siz de bir sinemasever misiniz? O zaman Vizyona Girecek Filmler kategorisini Buzzy Series üzerinde takip edin!

Buzzy Series, yerli ve yabancı hiç ayırt etmeden dizi ve film haberlerini yani sinema sektörünün medya aracılığını yapan bir web sitesidir. Eğer yabancı dizi izliyor ve “acaba yeni bölüm/yeni sezon ne zaman çıkacak?” diyor iseniz Buzzy Series’te bulunan Yabancı Dizi Haberleri  kategorisine bakabilirsiniz. Ayrıca diğer haber siteleri gibi sıkıcı bir şekilde anlatmıyor, mizahi bir şekilde haber ve içerik paylaşıyoruz.

Tabii sadece yabancı dizi haberleri ile kategorilerimiz bitmiyor. Quizz ve testler yaparak sizlerin dizi ya da film hakkındaki bilgilerinizi ölçüyor, zevkli ve eğlenceli bir vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Bu quizzleri de sadece yazarlarımız değil sizler de oluşturabiliyorsunuz. Buzzy Series’te bulunan sağ üst köşedeki “İÇERİK OLUŞTUR” butonu sayesinde siteye giren herhangi bir ziyaretçi içerik oluşturup incelemeye sunabilir. En kısa zamanda profosyonel yazarlar tarafından incelenmiş olan bu yazı ziyaretçinin adına yayınlanır.

Buzzy Series sadece bir haber sitesi değil!

Ayrıca Buzzy Series sadece bir haber sitesi olarak kendini tanımlamayıp yerli veya yabancı dizi ve film için de tavsiyeler üretiyor. Tavsiyeleri de spoiler vermeden dizinin konusunu yani temelini anlatarak size yardımcı oluyor ve sıkıldığınız zamanları film aramakla geçireceğiniz vakti kısaltarak kısa sürede size uygun olan filmi veya diziyi bulmanızı sağlıyor. Türkçe kurallarına özen göstererek ziyaretçi yani okura mizahi ve esprili bir şekilde haberleri, içerikleri sunuyor.

Eğer hala sinema ve tiyatro sektörüne meraklı ve her gün sıkı takipçisi iseniz, biraz resmiyetten uzak ve samimi bir içerikle oluşturulan içerik sitesi arıyor iseniz size kesinlikle Buzzy Series’i tavsiye ederiz. Sinema severlerin tek yeri Buzzy Series!

Etiketler
Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close